Jaunumi Masieru kursi Aromterapijas kursi Taro kāršu kursi Veikals Konsultācijas

Par mums Dziedniecības skola Vidzemes centrs Cēsīs Kontakti

Par mums

Mums prieks, ka apmeklējat mūsu mājas lapu!

Esam Balto Raganu skola.

    Mūsu skolas vadītāja ir Anita Povečerovska, tautā gan vairāk zināma kā Anita Saulīte.

 

     Ar dziedniecību Anita nodarbojas jau vairāk kā 20 gadus. Viņas skolotāja bija dziedniece no Mārsnēniem Solvita Jansone. Viņa bija tā, kas nodeva Anitai savas zināšanas.
     Ilgu gadu pieredze dziedniecībā pamudināja Anitu sniegt savas zināšanas arī citiem, tā 2005.gadā radās Balto Raganu skola jeb Profesionālās Dziedniecības skola.
    Tagad katrs, kurš vēlas var mācīties mūsu skolā, nav svarīgs ne dzimums, ne gadu skaits. Pārsvarā pe mums mācās sievietes, bet ir arī vīrieši un priecē tas, ka viņu skaits ar katru gadu palielinās. Anita dāsni dalās ar savām zināšanām.
   Kopumā skolā divu gadu laikā apgūstamas 33 dažādas tēmas, tādas kā vārdošana, dziedināšana ar svecēm, zvanu terapija, olu terapija, akmeņu mācība, aromterapija, masāža, baltu zīmes, dažādi rituāli, zīlēšana, lāstu jeb enerģētisko kaitējumu noņemšana un tt.....    
    Protams ne visi skolas beidzēji kļūst par dziedniekiem, bet arī tāda iespēja pastāv. Viss ir atkarīga no paša cilvēka, no viņa velmēm un mērķiem. Bet pilnīgi noteikti, katrs mūsu skolas absolvents iegūtās zināšanas var pielietot gan savas dzīves kvalitātes uzlabošanai, gan arī palīdzēt saviem tuviniekiem.
    Ragana ir saules gans, vieda sieviete, kura cauri gadsimtiem, neskatoties ne uz kariem, ne reliģijām, ne daudzu neizpratni un nievām, mācējusi saglabāt seno, viedo zināšanu kopumu. Ka katrai vainai ir sava zālīte vai nezālīte, savi vārdi vai rituāli, un īsta ragana vienmēr zina, kā otram palīdzēt. Tās ir senas zināšanas, kas tika nodotas no paaudzes paaudzē.
    Mūsu Balto Raganu skolā raganiņas pašas darbojas un nopietni strādā. Uzsvars tiek likts tieši uz praktiskām nodarbībām. Daudz tiek veikti dažāda veida rituāli, un tā, visiem kopā darbojoties, rituālu iedarbība ir jo spēcīgāka. 

   Ragana ir tāda pati sieviete kā visas citas. Anita nepiekrīt viedoklim, ka ir melnās un baltās raganas, ka ir melnā un baltā maģija. Ir maģiskas lietas kā tādas. Arī saulriets ir maģisks, ja esam tā noskaņojušies. Viss ir tikai informācija, kuru cilvēks izmanto pozitīvi vai negatīvi.....    

           

2015. gada Raganu skolas izlaidums

 

 

 

Raganu nakts rituāls

 

 

 

Šajās fotogrāfijās jūs varat ielūkoties, kā mēs attīramies

                               no nevajadzīgām, netīkamām lietām.                                   

sveču rituāls

sveču rituāls

sveču rituāls

sveču rituāls

rituāls ar svecēm

rituāli ar svecēm

rituāls