Jaunumi Masieru kursi Aromterapijas kursi Taro kāršu kursi Veikals Konsultācijas

Par mums Dziedniecības skola Vidzemes centrs Cēsīs Kontakti

Aromterapijas kursi

Gatavojam krēmus, ziedes, šampūnus, vāram ziepes u.c. 

Maksa - 70 eiro.

Maksā ietilpst nepieciešamie izejmateriāli.

Kursa ilgums ~ 10 nodarbības.

Visas nodarbības ir praktiskas.

Aromterapija pēdējā laikā kļūst aizvien populārāka. Ēteriskās eļļas tiek iekļautas daudzos profesionālos kosmetoloģijas brendos un ir lieli palīgi kosmetologu darbā. Pēc iedarbības ēteriskās eļļas tiek pieskaitītas ārstniecības preparātiem - tās ir antiseptiskas vielas, tām piemīt antivīrusu un antibakteriāla iedarbība, tām ir nomierinošas, sāpju remdinošas, dziednieciskas un citas īpašības. Bet bez visa minētā, ēteriskās eļļas ir nākušas no dabas un tādēļ nes daļiņu dzīvības!

Ēterisko eļļu pielietošanas metode harmonizē cilvēka miesu un garu. To pielietošana var normalizēt psihisko stāvokli un paaugstināt organisma spējas pretoties nelabvēlīgiem uzbudinājumiem. Aromāts palīdz izjust iekšējās harmonijas spēku. "Dievs cilvēkam un dzīvniekiem visā pasaulē devis spējas sajust dažādas smaržas". Nav tādas zemes, kurai nebūtu sava īpaša aromāta

Viena no aromterapijas daļām ir ēterisko eļļu plaša pielietošana dažādos ādas kopšanas maisījumos, masāžās, tie ir ēterisko eļļu komplekti mājas lietošanai - krēmi, losjoni, maskas. Eļļas var izmantot arī matu kopšanai, vannām un aromatizācijas lampās.